← Atpakaļ uz rakstiem Kādēļ pašam ir grūti izkļūt no dzīves strupceļa?

Pārmaiņas lapā ir likumsakarīgas

Mani uz to pamudināja klientes vēstule un arī pašai savas iekšējās sajūtas saka – ir laiks mainīties.

Ir laiks mainīties, bet tas var izsaukt nepatiku, nesaprašanu utt. Tomēr pastāv tas, kas mainās. Un arī man ir jāmainās laikam un prasībām līdzi. Ir sasniegts noteikts līmenis, kur ir citi dzīves uzdevumi un noteikumi, neatkarīgi no tā vai tas kādam patīk vai nepatīk. Par visu es runāšu savos stāstos. Ja interesē, sekojiet līdzi.

Citas vērtības meklēju arī es. Un, lai nezaudētu to ieguldījumu, ko esmu ielikusi šajā lapā daudzu gadu garumā, tad šis ir posms, kad iekšējā vēlme un motivācija liek mainīt būtību arī noteikumos un visā lapā kopumā – gan vizuālajā tēlā, gan arī ievietotajos materiālos, gan pakalpojumos.

Paldies liels par idejām manai klientei, kura ar savu vēstuli veicināja manī idejas un par cik māku lasīt “starp rindiņām”, tad šī iegūtā informācija ir ļoti vērtīga. Tās būs diezgan lielas izmaiņas pakalpojumos un nosacījumos, galvenokārt saistītas ar laiku, izmaksām un atbilžu formātu.

Kāpēc tas ir nepieciešams:

Cilvēkam ir jāapzinās tas vai ir gatavs dzirdēt patiesību;

Jāapzinās tas, ka ne vienmēr situācija ir tāda, kāda tā izskatās no malas;

Un jābūt gatavam arī rīkoties.

Par rīkošanos runājot – ne visi ir gatavi pārlēkt no pirmā pakāpiena uz pēdējo uzreiz, tāpēc šeit arī man ir jāpadomā: cik tālu es drīkstu sniegt informāciju un vai tas nav jādara pa posmiem. It sevišķi grūti to saprast e pasta sarakstē. Šeit noteikti būs kādas korekcijas.

Vēl es esmu atlaidusi domu, ka šeit man jādabon klienti, ka tas ir mans naudas iegūšanas veids. Nē, tā patiesībā nedrīkst būt. Bet tas nenozīmē, ka man jārokas pa svešiem dzīves līkločiem par velti, kur enerģijas izjūtu caur sevi un kas bieži vien ir pirmais signāls par bedri kurā cilvēks iestidzis, lai kāda būtu viņa situācija vai jautājums. Energoapmaiņai ir jābūt un nauda ir enerģija. Starp citu enerģētikā ir likums, ka negatīvs pievelk negatīvu un pozitīvs pievelk pozitīvu. Naudas izcelsme arī ir ļoti svarīga lieta un arī ar kādām domām cilvēks naudu dod vai saņem.

Nekas dzīvē nenotiek bez iemesla. Visam ir savs mērķis, bet ne visiem ir spēja to ieraudzīt un katram no mums ir jāizpilda mājasdarbs, lai nonāktu pie mērķa. Mājas darbs – sevis attīstībā un izaugsmē.

Mans mājas darbs vēl pildās, un domāju, ka tas ir visas dzīves uzdevums, katrā tās posmā savs, ar saviem uzdevumiem un nosacījumiem. Nākamā klase tikai pēc veiksmīgas iepriekšējās pabeigšanas. Man dzīves ceļā ir 22 arkāns, kura galvenās nozīmes ir: brīvība un bailes. Diemžēl tās iet roku rokā un ja sevi nepiespiežu, tad abas var ņemt virsroku un ne pie kā nenonākt.

Nākamais mans secinājums pēc klientes vēstules izlasīšanas bija, ka jāatrunā skaidri noteikumi par to, ko var sagaidīt no konsultācijām. Lai cilvēkiem nebūtu sajūta, ka pasaku par daudz. No vienas puses tas ir cilvēka mērķis – iegūt informāciju, no otras puses – vai spēj ar to tikt galā. Nevaru dot garantijas, ka tai informācijai, kas nāk no augšas, cilvēks dotajā brīdī ir gatavs. Jo mēs vienmēr gribam to ko gribam un cerība vienmēr paliek, ka otrs pateiks tieši to, ko vēlamies sadzirdēt.

Atruna arī jāuzraksta par laika jautājumu. Es it kā varu skatīt jautājumus caur laika prizmu, bet parasti tā atbilde nesniedzas dziļi laikā, ja vien izlikumā neparādās kārtis, kas izteikti uz to norāda: cilvēks nevarēs ārēju apstākļu dēl, vai neko nedarīs pats ilgstoši. Parasti meklēju atbildes izklāstā, kāpēc ir norāde uz laiku. Vairāk vados no tādiem lielumiem kā viens laiks ( mēnesis, gads), retos gadījumos tā ir viena diena vai viena nedēļa. Un attiecīgi cik laika kārtis parādās izlikumā, summēju.

Primārais man darbā ir atvērt acis cilvēkam, lai dzīvē ieviešas tās pārmaiņas kas ir nepieciešamas viņa izaugsmei un domāju, ka arī tādēļ man šī informācija strādājot atnāk. Cik ilgā laikā cilvēks pie tā nonāks diemžēl paliek viņa ziņā un tie var nebūt trīs mēneši un pat gads/i. Emocijas kas izraisās pēc atbildes saņemšanas un vēlme pretoties ir patiesībā sarkanais karogs un stāvēšana uz vietas attīstībā. Ko es diemžēl arī redzu gandrīz vienmēr, izskatot jautājumus.

Ja atbildē liekas, ka izsaku savas domas, savus secinājumus – tas tikai tādēļ, lai virzītu cilvēku ātrāk uz transformāciju. Vairs neesmu pārliecināta par to vai ātrums ir tas, kas vajadzīgs. Liktens matricā man ir transformācijas skaitlis darba jomā un varu nekontrolēti tās ieviest ne tikai sevī bet arī apkārtējos, un tās pēc būtības ir straujas. Gribu ,lai cilvēkiem nebūtu lieki pazaudēti gadi, bet ir dažādi posmi, kuros cilvēki atrodas un nedrīkst mērīt pēc vienas mērauklas. Jāmācās atšķirt to ko vēlas dzirdēt, no tā ko sniedz augstākie spēki.

Milzīgs paldies, kas jebkad ir sniedzis kādu atgriezenisko saiti un paldies arī tiem, kas vēlēsies tādas sniegt nākotnē. No tām mācos es, tās palīdz izaugsmē.

Un nobeigumā: pagātnē līst iekšā dziļi nav vajadzīgs, jo visas kļūdas ir redzamas tagadnē. Pagātnē tu meklēsi vainīgos, neredzēsi Tagadni un Tev būs slēgtas durvis uz Nākotni. Visas atbildes tu redzi sevī! Pameklē un atradīsi pats! Nevari ieraudzīt – meklē palīdzību. Tagadne nav mūžīga, bet Nākotne – tādu kā vēlies, tu radi pats, bet ar nosacījumu, ka sakārtota Tagadne un ir atbrīvots ceļš!

Lai izdodas!