Visas atsauksmes

Turpmākās atsauksmes rakstiet veikalā pie pakalpojumiem!

Konsultācijas

PALDIES, Solvita, par ātro atbildi (vienas dienas laikā)! Teikšu tā: izklāsts uz manis uzdoto jautājumu 100% atbilst patiesībai, ir ļoti loģisks un saturīgs. Jūs patiešām redzat reālo situāciju un sniedzat to, ko vēlos dzirdēt: ļoti skaidri, saprotami, ticami, tālredzīgi un pamācoši! Jūsu TARO zināšanas, kā arī gaišredzība, pieredze un padomi ir pelnījuši atzīmi “izcili”!

Diāna

Gribu iedrošināt, tos, kuri vēl nav izlēmuši un uzrakstījuši, lai Solvita “paskata” sasāpējušo jautājumu, varbūt pat ne sasāpējušu, bet jautājumu uz kuru atbildi rast gribas ātrāk nekā Dzīve to sniedz. Jautājiet droši – atbilde būs ātra un precīza, bez filozofiskajiem kā būtu, ja būtu… Man ir bijuši gadījumi, kad lasot saņemto atbildi, pirmā doma ir “nu gan garām”, bet tad izrādās – Solvitas redzējumam ir taisnība. PAMĒĢINIET – atbildes precizitāte jūs patīkami pārsteigs.

IVETA

Paldies par vērtīgo padomu, risinot ģimenisku situāciju. Biju domājusi, ka tikai man ir šādas problēmas, ar ko vairs netieku galā, bet izrādās, ka Jums šī situācija ir pietiekami labi pazīstama (no pieredzes). Ņemšu Jūsu padomus vērā un varu teikt, ka arī es biju nodomājusi rīkoties turpmāk pavisam līdzīgi kā Jūs to ieteicāt! Vēlreiz paldies par padomiem un situācijas redzējumu! Jums tas vienmēr izdodas lieliski!

DIĀNA

Liels Paldies par informāciju, ko sniedzāt man konsultācijās. Tās bija tik izsmeļošas un precīzas. Saliek visu pa plauktiņiem. Nedēļas prognozes piepildās precīzi.

sandra

Solvitas pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt! Vienmēr viss precīzi, korekti, ļoti laba komunikācija. Sāls novārdošana darbojās perfekti…Beidzot es sajutos kā normāls cilvēks. Taro izlikumi – precīzi, pat pārsteidzoši precīzi.
Paldies, Solvita!

maruta

… Vienmēr fascinē kā tu precīzi saredzi visu, viss atbilst, tikai situācija savādāk izspēlējas, bet tieši tā kā tu teici! …

aija

Paldies! Vēl precīzāk laikam jau vairs nevar uzrakstīt. Viss ir tieši, tā kā rakstāt. Pilnīgi precīzi.

renāte

Liels, liels paldies, par Jūsu laiku man. Man vienmēr, pēc Jūsu vēstulēm, ir patiess prieks un pēc tam arī viela pārdomām, padomi kā virzīties tālāk. Paldies Jums! Veselību, un spēku Jums, turpinot sniegt palīdzīgu domu. Paldies.

INGA

Pie Solvitas pēc padomiem tiku vērsies jau 2016.gadā. Tobrīd saņemtās atbildes bija korektas, taču vēl nemācēju tās izmantot.
Vēlreiz pārlasot un atskatoties uz dzīves notikumiem, padomi un atbildes bija ar 99% precizitāti.
Augsti novērtēju šīs konsultācijas!!

uģis a.

Paldies! Vēršoties pie Solvitas es zinu, ka atbildes būs tiešas un kodolīgas, īsāk sakot “bez glaimiem”. Padziļinātās konsultācijās kārtis ne tikai nolasa, bet arī sajūt un redz situāciju bez tam. Vienmēr izdomā interesantus piedāvājumus, akcijas un ir plašs pakalpojumu klāsts. Neapstājas pie sasniegtā, izdomā aizvien jaunas radošas idejas.

santija

Liels paldies Solvitai. Vienmēr tik precīzi apraksta situācijas. Sniedz atbildes uz jautājumiem. Kad ir ļoti neskaidras situācijas vai šaubas dzīvē, kad vajadzīgs padoms no malas, pajautāju Solvitas skatījumu.

sintija

Jau vairākus gadus griežos pēc padoma un vienmēr atbildes ir uz visiem 100.

iveta

Loti precīzi viss tiek izklāstīts. Jau vairākus gadus pasūtu Gada horoskopu. Loti noder padomiem un apskatīt visu kad dzīvē kaut kas īsti neiet. Zinat ka rīkoties.

ojārs

3 mēnešu prognoze

Ar Jums sazināties man ieteica kolēģe, kura ir izmantojusi Jūsu pakalpojumu par 3 mēnešu prognozi, un bija ļoti apmierināta!

ilze

Paldies Solvita par 3 mēnešu prognozēm. Jā esmu tās pieteikusi bieži, nu jau būs apkārt gads. Varbūt jau pat vairāk. Cik esmu atklājusi, tās ir precīzas. Man tās palīdz paskatīties uz priekšu, kā man ies, kā dzīvot, saprast notikumus. Man tās patīk. Mēģināšu arī citas prognozes. Arī 3 mēnešu prognozi protams, paldies.

Inga

Paldies Solvita par Taro 3mēnešu prognozi. Palīdz izprast situāciju, pieņemt lēmumus. liels paldies par ieguldīto darbu.

laimdota

Jau daudzus gadus griežos pie Solvitas dažādos jautājumos. Vienmēr viss precīzi.

iveta

Taro 3. mēnešu prognoze. P.S. Iepriekšējā Taro prognoze piepildījās visai precīzi. Dažviet bija neliela laika nobīde, bet kopumā pareizi.

uģis m.

Paldies Solvita par Taro 3 mēnešu prognozi, 100 procenti precīza prognoze. Tas viss palīdz saprast lietas, pieņemt pareizos lēmumus. Liels paldies par ieguldīto darbu!

vita

Paldies par atbildi. Šaubījos bieži par lēmuma pieņemšanu.
Solvitas atbilde mani nomierināja.

ligita

Tuvu patiesībai atbildes

sandis

Taro horoskops

Vienmēr paticis sadarboties ar Solvitu, it īpaši patīk taro horoskopi, kas ļauj nedaudz sagatavoties notikumiem un apdomīgāk pieņemt lēmumus. Man šķiet jau kādu trešo gadu ņemu taro horoskopu.

anna

Liels paldies par Taro gada prognozi, viss izklāstīts saprotami un samērā plaši. Manu domu par nākamā gada svarīgākajiem aspektiem man esat sapratusi un uztvērusi un uz tiem arī likāt uzsvaru. Ļoti ceru, ka piepildīsies!!!

renāte

Paldies, Solvita, par Ziemassvētku dāvanu – Taro horoskopu 2018. Jāsaka, Jūs patiesi redzat reālo situāciju, jo, lasot horoskopu, es pati aptuveni zinu, kāds varētu būt tas vai cits mēnesis. Horoskops dod iespēju izvairīties no kļūdām, analizēt notikumus, pieņemt esošo, mainīt uz vēlamo, uzmanīties, pastrādāt ar sevi, mainīties, augt, paskatīties uz dzīves situācijām no cita skatu punkta, atlaist to, kas traucē, uzzināt, uz ko būt gatavai, ar ko rēķināties, no kā izvairīties, biežāk izmantot savu intuīciju, utt., arvienvārdsakot, tas ir kā ceļvedis nākošajam gadam. Brīnišķīga dāvana! Paldies vēlreiz! Iesaku visiem šo iespēju – sastādīt Taro horoskopu tieši pie Solvitas! Būsiet tikai ieguvēji, jo viņa to prot lieliski!

DIĀNA

Gada horoskopi vienmēr man palīdz sagatavoties sarežģītākām situācijām, plus vēl dod norādes kā man labāk vajadzētu rīkoties šādās situācijās. Citreiz ir saplānoti lielāki notikumi un vienmēr Solvita viņus ierauga tieši tajā mēnesī kurā man bija jau ieplānots (un viņa par to nevarēja vienkārši zināt).
Dažkārt es pasūtu gada horoskopu jūlijā darbam un attiecībām janvārī, sanāk, ka mēneši pārklājas, bet dažkārt lielākus notikumus viņa vienā un tajā pašā mēnesī apraksta abos horoskopos (un es nedomāju, ka viņa atcerētos ko viņa man aprakstīja pusgadu atpakaļ), par cik darbs un attiecības var ietekmēt viens otru tad dažkārt uzrādās abos horoskopos. Mani dažreiz fascinē to cik precīzi Solvita var aprakstīt situāciju.

anita

Taro horoskops pasūtu jau astoto reizi. Īsi aprakstiņi par katra mēneša zīmīgākajiem notikumiem, un uzsvars uz to kam pievērst uzmanību, pareizāk rīkoties. Taro Horoskops arī palīdz nojaust kurā brīdī kura dzīves situācija prasīs risinājumu, vai veiksmīgi atrisināsies. Manā gadījumā Taro Horoskopā vairāk atspoguļojas darba lietas, pēc tā varu secināt kuri periodi būs vieglāki, kuri grūtāki, kad ienākumi būs lielāki, kad jādzīvo taupīgāk. Iesaku.

uģis

Tik labs izklāsts pa mēnešiem un gada kopsavilkums. Viss labi pārskatāms un saprotams.

sandra

Tava personība Taro ieskatā. Par lietām, kas attiecas uz esošo manu stāvokli pateiks ļoti precīzi, gan par veselību, gan par manām dzīves vērtībām, gan par parējām lietām. Teikts par veselību(regulārām galvassāpēm) un to ka es pieveru acis – tā ir jau kādus 4 gadus, bet nu jau tas ir pārvērties diskomfortā un regulārā Ibumetin lietošanā. Arī par pašreizējo situāciju, par to ka esmu padevies – tā ir, plūstu pa straumi. Par to kas tiek prognozēts pagaidām komentēt nevaru, prognoze jau dod lielas cerības, bet par to citu reizi. Iesaku šo pakalpojumu, uzzināsiet par lietām, ko varbūt paši negribat atzīt, bet ko vajadzētu mainīt.

uldis

Aura

Labdien! Gribēju vēlreiz pateikt Paldies par talismanu. Talismans strādā vienkārši izcili, ir jau bijušas trīs braukšanas nodarbības, visas veiksmīgas…. Braukšana satiksmē arī izdodas, ir daži sīkumi, kam jāpievērš uzmanība, bet tas arī viss. Paldies Jums.

uģis

Talismans darbojas labi jūtama attīrīšanās, mainās domāšana un brīžiem sevi pieķeru ka atgriežos pie skumjām domām un tad paklausos kādu mūziku. Tagad nodarbojos ar sevi, eju uz sporta zāli, plus vel strādāju, fiziski un garīgi sevi nodarbinu. Ja dzīve ir bijusi tik smaga ,jūtu ka vajag vēl panēsāt. Miegs labāks ,nervu sistēma nomierinājusies ,veidojas skats uz nākotni. Ir uzlabojusies kuņģa problēmas ,veselības ziņā ir daudz enerģijas. Ir bijuši brīzi kad jānoņem it īpaši kad eju uz sporta zāli.

andžela

Pēc seansa jūtos ļoti labi, ja godīgi, pēc ilgiem laikiem no gultas ārā agri, jutos pozitīvi, pat savā virtuvē sienas nokrāsoju. Vēl pa brīdim ir, ka mazliet nevajadzīgs satraukums uznāk, bet no tā kā jutos agrāk un kā jūtos tagad – bez zālēm, vārdiem neaprakstāma atšķirība.

inese

Pēc seansa jūtos ļoti labi, ja godīgi, pēc ilgiem laikiem no gultas ārā agri, jutos pozitīvi, pat savā virtuvē sienas nokrāsoju. Vēl pa brīdim ir, ka mazliet nevajadzīgs satraukums uznāk, bet no tā kā jutos agrāk un kā jūtos tagad – bez zālēm, vārdiem neaprakstāma atšķirība.

inese

Sveiki! Jā, M… saka, ka jūtas labāk pēc auras tīrīšanas – ir stabilāka pašsajūta.. Jāsaka, ka Jūs vienmēr ļoti precīzi par viņu pasakāt, cik kārtis liktas-vienmēr precīzi, pat vārdi, ko Jūs uzrakstāt ir ar tādu precizitāti.

maruta

Pēc seansa jutos, kā 7 debesīs! Sen nebija bijis ,tā ka nejutu nekur sāpes. Es neskrienu, kur tā manos gados vairs var paskriet. Naktī vienīgi pamodos ar galvas sāpēm, bet ja tas nav no auras tīrīšanas ,tad labi. Šorīt viegli nogāju pa trepēm, tik mazliet sajutu sāpes pastaigājot ,arī augšā uzkāpu bez sāpēm. Dzeršu jau vēl zāles un smērēšos, vairāk dzīvošu pa gultu. Tā kā būs labi. Jums liels liels paldies par ieguldīto darbu!

māra

Pirmajā seansā bija galvas reibonis, jutu, ka caur kauliem izskrien skudriņas. Otrā rīta bija tik viegli, ka lidot gribējās. Otra seansa laikā tik vieglumu izjutu. Jūtos simtreiz labāk. Tagad ar zinu, kam vairāk pievērst uzmanību, kurai ķermeņa daļai! Paldies par manis atjaunošanu, Solvit!

ilona

Grāmatas

Ļoti laba grāmata sevis izzināšanai un tiem kas interesējas par šo tēmu.

gunta

Paldies par jauno Taro grāmatu ,visu apkopojumu, aizvakar saņēmu, un nu tikai attapos, man Taro rituāli bija pazuduši kaut kur ,un tagad tie visi ir grāmatā. Paldies Solvita par lielo darbu, Tā turpini, malacis.

ilona

Iegādājos abas grāmatas. Interesantas. Un patiešām par fantastisku cenu. Biju patīkami pārsteigta, ka bija iespēja iegādāties tās, esot Anglijā. Paldies Tev!

līga

Paldies par grāmatām. Ir labas un var viegli saprast un mācīties pašai.

sarmīte

Paldies par grāmatu “Mana māja- mana pils”. Man tiešām patīk lasīt un pārlasīt. Daudz noderīgas informācijas vienkopus. Iesaku ikvienam, kam tas interesē, šo grāmatu iegādāties! Lai Jums neizsīkstoša enerģija un dzīvesprieks turpināt iesākto!

inese

Uz doto brīdi varu pateikt, ka mani sajūsmina iespēja izzināt sevi caur, rūnu zīmēm. Šī grāmatas daļa bija pirmā ko aplūkoju. Man ļoti gribētos, ka šī daļa būtu plašāka. Es Jūs apbrīnoju un ļoti cienu, jo tas ir milzīgs darbs, ko esat paveikusi. Kārtējo reizi pārliecinos, cik dziļa, dažāda, daudzpusīga var būt katras atsevišķi ņemtas Taro kārts interpretācija un, cik nelielas ir manas zināšanas par Taro, jo iemācīties TĀ interpretēt kāršu nozīmi ir mans personīgais sapnis. Katrā ziņā – šī ir no tām grāmatām, kuras dara savu darbu pat tikai, stāvot uz galda – jo tikai doma vien, ka man ir tāda grāmata un materiāls, ko es tur varu atrast, – man uzlabo garastāvokli.

inese

Grāmatu pasūtīju jau ziemā. Grāmata ļoti interesanta, daudz informācijas, kas pasniegta saprotamā, nesarežģītā valodā ar skaidriem piemēriem. Manuprāt ļoti vērtīga sevis izzināšanā, savas dzīves, kā ari dažādu situāciju analīzē. Ļoti noderīga tiem, kam šīs tēmas ir tuvas un ir vēlme strādāt ar sevi , uzlabot savu dzīvi. Paldies par doto iespēju iegūt grāmatu.

maira

Iegādājos Taro un Rūnu numeroloģijas grāmatu! Man ļoti patīk, viss apkopots vienkopus, labi saprotama arī ‘iesācējiem’. Es noteikti ieteiktu iegādāties visiem, kam interesē šādas lietas! Var uzzināt daudz ko jaunu par sevi un saviem tuviniekiem.. un man domāt, ka viss ir ļoti precīzi!

maruta

Iegādājos abas grāmatas. Esmu ļoti apmierināta. Paldies!

sandra

Sveika! Vakar saņēmu grāmatiņu! Lai arī pasen sāku pētīt un izprast taro kārtis un Jūs bijāt mana pirmā skolotāja, tomēr lasot šo grāmatiņu, man atkal jau, kaut kas sakārtojas pa plauktiņiem, kaut kas, kas šķita neskaidrs. Atkal kaut ko iemācos, un atkal kaut ko atklāju. Milzīgi liels Paldies par brīnišķīgo grāmatiņu un ieguldīto darbu. Esmu bezgala priecīga!

ilona

Ar grāmatu iepazinos un pati izveidoju sev piezīmju kladi ar konspektu – lai labāk sevi izpētītu un nepiemirstu sev svarīgus datus. Darbs virzās lēnām un daudzas lietas atbilst patiesībai. Esmu pat nedaudz pārsteigta. Ļoti labi izskaidrotas formulas, aprēķiniem. Paldies par lielo darbu. Tagad atliek tikai man turpināt sevis izpēti.

līga

Dziedniece – taroloģe Solvita ir apkopojusi vienā grāmatā būtiskas zināšanas par taro kārtīm, numeroloģiju. Kā arī nedaudz ieskicējusi rūnu izmantošanu ikdienā. Šīs grāmatas nevar būt par daudz, jo tajā ir iespējams rast atbildes uz dažādiem savas dzīves jautājumiem – kas mēs esam, kur ejam, kāds ir dzīves uzdevums un pat varam uzzināt, kas notiks rīt, vai kādu telefona numuru izvēlēties. Grāmata „Taro un rūnu numeroloģija” ir krasi atšķirīga no ezotēriskās literatūras piedāvājuma, jo tajā ir apvienota taro un ciparu sakritība. Jūs būsiet pārsteigti, ka mūsu dzīvē tik daudz var izteikt skaitļi. Tie mums ir līdzās pat jebkurā domā. Atliek vien dzīvot apzināti un piefiksēt, kurā laikā, kura doma ir atceļojusi līdz prātam, lai saprastu kur tā ved. Tiešām iesaku – ja nu vecmāmiņas burvju klade pazudusi – šī būs īstā! Paldies, Solvita par zināšanām, ar kurām esi tik dāsni padalījusies!

nora

Cits

Piesakoties es biju domājusi, ka tā būs viena lekcija. Mani pārsteidza, ka pat bezmaksas kurss ir apjomīgs, pārdomāts un atbalstošs. Visvairāk gribētu izcelt vārdu- atbalsts, jo to es saņēmu brīdī, kad tehniski likās “nav lemts” uzsākt mācības un arī visā procesā. Uzdevumi bija interesanti, man patika tos pildīt, pētīt, analizēt. Šī kursa iziešanas noteikti palīdz saprast cik šobrīd esi gatavs Taro un cik esi gatavs sevi, savu laiku ieguldīt mācību procesā.Rādīt

santija

Šis izklāsts man palīdzēja saprast, kas tieši notiek manās finansēs. Un motivē mani pamainīt kaut ko. Man vienmēr paticis, ka Solvita tieši un trāpīgi pasaka. Jau gadiem pierādījies, ka viņas izlikumi ir ļoti noderīgi un palīdz izprast situāciju no citas puses un palīdz saredzēt, to ko es pati nevēlos redzēt.

agita